سخن دبیر کنفرانس ورود یا ثبت نامـ       سخن دبیر کنفرانس ارتباط با ما

9 آذر 1402  15:09:18

سخن دبیر کنفرانس

برگزاری کنفرانس های ملّی خلـأ » یازدهمین کنفرانس ملّی خلـأ ایران 1402 » سخن دبیر کنفرانس

یازدهمین کنفرانس دو سالانه ملی خلأ ایران 22 آذرماه سال 1402 مطابق ادوار گذشته در دانشگاه خاتم برگزار میگردد. خوشبختانه با عبور از بحران کرونا، گردهمایی دانشجویان، علاقه مندان و محققان و تجدید دیدار ایشان در قالب برگزاری کنفرانس بصورت حضوری محیا گردیده است.

هر چند که افزایش هزینه ها در همه زمینه ها و از جمله تحقیقات، امکان انجام پژوهش های عملی و کاربردی را بیش از پیش دشوار نموده است، امید است با عبور از موانع و مشکلات اقتصادی، زمینه پژوهش های کاربردی بیشتر از گذشته محیا گردد.

امسال به جهت تاکید بر امکان پیشبرد موثر و پربازده تحقیقات حتی در شرایط سخت و پیچیده، مباحث نظری، شبیه سازی و مدلسازی در محورهای مختلف کنفرانس بار دیگر مورد یادآوری قرار گرفته است، که بسان ادوار گذشته این گونه پژوهش ها در کنار تحقیقات تجربی و عملی مورد درخواست و توجه شرکت کنندگان و برگزارکنندگان کنفرانس ملی خلأ ایران قرار دارد. همچنین علاوه بر محورهای ادوار گذشته در زمینه های مرتبط با فناوری خلأ، به جهت اهمیت فراوان موضوع "منابع انرژی، قدرت و تغذیه سامانه های خلأ و اتوماسیون تجهیزات خلأ" نیز به محورهای کنفرانس افزوده شده است، که امید است مبداء و منشاء پرثمری برای گردهمایی و هم افزایی متخصصان کشور در زمینه مذکور گردد.

همانند دوره های گذشته، کنفرانس امسال نیز همراه با دعوت از  اساتید و متخصصان برجسته کشور به منظور ارائه سخنرانی کلیدی و برگزاری کارگاه های تخصصی و کاربردی جذاب در زمینه خلأ همراه خواهد بود.

لازم به ذکر است که رویداد ثبت اولین تصویر توسط رصدخانه ملی مورد ستایش جهانی قرار گرفته است و در کنار آن فعالیت های شاخص اعضا  انجمن و دیگر همکاران محترم و ارائه دستاوردها و نوآوری های ایشان مورد توجه کنفرانس امسال خواهد بود.

0 سخن دبیر کنفرانس سخن دبیر کنفرانس 0
سخن دبیر کنفرانس

سخن دبیر کنفرانس نشانی: تهران، خیابان کریمـ خان زند، ابتدای آبان شمالی، دانشگاه علـامه طباطبایی، طبقه دومـ، اتاق 226
تلفن: 02181032243
پست الکترونیکی: info@vsi.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به انجمن خلـأ ایران است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلـامانع است.

a