معرفی کتاب ورود یا ثبت نامـ       معرفی کتاب ارتباط با ما

6 مـرداد 1400  05:17:50

معرفی کتاب

معرفی کتاب

    کتاب Vacuum Science and Technology در سال 2000 میلادی توسط انجمن خلأ هلند به زبان آلمانی و با نگارش آقایان Bert Suurmeijer (PhD), Theo Mulder (BSc), Jan Verhoeven(PhD)

منتشر گردید. این کتاب به سبب محتوی جامع و استقبال علاقمندان دو بار تجدید چاپ گردید. به همین علت در سال 2016 با به روز سازی مطالب و افزودن بخش هایی به نسخه اصلی، نسخه انگلیسی آن نیز به چاپ رسید. اخیرا نویسنده اصلی این اثر (Bert Suurmeijer) طی تماس با ایمیل انجمن خلأ ایران اقدام به معرفی این کتاب به جامعه علمی کشورمان نمودند.

   با بررسی این کتاب می توان دریافت که حوزه های گوناگون در دانش و فنآوری خلأ در آن مورد بحث و بررسی مفصل قرار گرفته است. این کتاب برای کاربردهای مختلفی مانند پژوهش، صنعت و تولید مناسب است، همچنین این کتاب می تواند مرجع مناسبی برای تدریس این دانش در مقاطع مختلف آموزشی باشد. کتاب مشتمل بر بیش از هفتصد صفحه بوده که در فصل های گوناگون آن به بررسی موضوعات مختلف این حوزه پرداخته شده است. در انتهای هر فصل نیز پرسش ها و مسائل مختلفی طرح شده است. بخش هایی از کتاب که برای مقاطع آموزشی بالاتر در نظر گرفته شده، به کمک حاشیه هایی از بقیه متن جدا شده است.

   خرید این کتاب هم به صورت نسخه چاپی و هم نسخه الکترونیکی (در خرید نسخه الکترونیک، امکان خرید هر فصل به صورت جداگانه نیز فراهم می باشد) وجود دارد. نویسندگان و ناشر این کتاب شرایطی را از طریق انجمن خلأ ایران برای علاقمندان در نظر گرفته تا تحت شرایط معینی امکان خرید با تخفیف تقریبی پنجاه در صد فراهم باشد. جهت اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی خرید و سفارش می توانید با دبیرخانه انجمن تماس بگیرید.

   برای آگاهی بیشتر از مشخصات و محتوی کتاب می توانید به فایل پیوست و لینک زیر مراجعه فرمایید.  

http://www.book-vacuum-science-and-technology.com/.

 

0 معرفی کتاب معرفی کتاب 0
معرفی کتاب

معرفی کتاب نشانی: تهران، خیابان کریمـ خان زند، ابتدای آبان شمالی، دانشگاه علـامه طباطبایی، طبقه دومـ، اتاق 226 ،کد پستی: 1597633145
تلفن: 02181032243 همراه 09128184697
پست الکترونیکی: info@vsi.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به انجمن خلـأ ایران است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلـامانع است.

a